Mobilná pieskovačka Procarosa PROFI20-II

Neohodnotené
 
Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU Doprava zadarmo Zväčšiť
 

CENOVO ZVÝHODNENÝ NÁKUP - získajte kliknutím tu.

Mobilné Pieskovačka Procarosa PROFI20-II 

Základné parametre: objem nádoby 75 litrov, dĺžka hadice 2,3 m, hmotnosť 23 kg, bez odsávania. Detailné informácie nájdete nižšie.

Tovar vystavený, príďte si ho pozrieť na náš showroom.

Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU - viac tu.

 

Dostupnosť Skladom
Cena €393,25 vrátane DPH
€325    
Kód tovaru MPA001
Značka Procarosa
Kategória PROFI
 

Mobilná Pieskovačka Procarosa PROFI20-II, zaisťuje kvalitné pieskovanie, a to napríklad pred zváraním alebo lakovaním - slúži na pripravenie perfektného povrchu pred ďalším postupom. Táto mobilná Pieskovačka má veľkú kapacitu zásobníka na abrazivo, to značne uľahčí prácu a ušetrí čas.

Medzi hlavné výhody patrí to, že obsahuje pieskovacie pištoľ, ktorá je jednoduchá na ovládanie, ďalej potom štyri trysky, ktoré sú súčasťou mobilnej pieskovačky.

Mobilná Pieskovačka Procarosa PROFI20-II, slúži na čistenie povrchov, renováciu kovových povrchov, odstraňovanie menej odolných farieb a k matovanie skla.

Ďalšie výhody:

  • veľký zásobník na abrazivo (76 litrov)
  • pieskovacej hadice s dĺžkou 2,3 metrov
  • kolesá uľahčujú manipuláciu
  • vďaka natlakovanie celého zásobníka sa dá dosiahnuť efektívnejšie pieskovanie

 

Balenie obsahuje: tryskacie pištoľ, tryskacie hadicu, jednoduchú ochrannú kuklu, 4 ks keramických trysiek, plastovú zásuvku na dosypanie abrazíva.

Vzduch: k našim produktom zabezpečujeme tiež kompletnú dodávku vzduchotechniky. Pretože to nie je naším hlavným odborom, spolupracujeme tu s jednotkou v odbore, českou značkou Orlík. V prípade, že máte záujem k nášmu vybaveniu zaobstarať aj kompresor, neváhajte nás kontaktovať. Naši pracovníci Vám odporučí najvhodnejší model za zvýhodnenú cenu.orlik

Tovar vám starostlivo zabalíme a zašleme prepravnou službou PPL alebo dovezieme naším firemným rozvozom. Prepravnou spoločnosťou doručujeme po celej ČR a SR doprava_balíky8.

Objem [l] 75
Maximálny vstupný tlak [bar] -
Pracovný tlak [bar] 4 - 8
Spotreba vzduchu [l/min] 250-750
Maximálna veľkosť zrna [mm] 0,5
Dĺžka hadice [m] 2,3
Priemer pracovné trysky [mm] 2.0,2.5, 3.0, 3.5
Objem plniaci tlak. nádoby pre abrazivo [kg] 95
Rozmery [mm] 380 x 925 x 780
Hmotnosť [kg] 23
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.