ROZDRVENÝ PLAST

Neohodnotené
 
Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU Zväčšiť
  • 1 z 2
 

ZĽAVA 40% - Iba pre majiteľov pískovaček Procarosa (TU)

Drvený plast je mäkký tryskacie materiál, medzi jeho hlavné vlastnosti patrí nulová prašnosť a vysoká životnosť. Je určený na tryskanie v tlakových i injektorových kabínach alebo komorách vybavených recykláciou abraziva. Zrnitosti 150 - 1700 um. Uvedená cena je za 50 kg abrazíva .. Detailné informácie nájdete nižšie.

Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU - viac tu.

Dostupnosť Zvoľte variant Na externom sklade Na externom sklade Na externom sklade Na externom sklade Na externom sklade Na externom sklade Na externom sklade Na externom sklade Na externom sklade Na externom sklade Na externom sklade Na externom sklade
Variant
Cena €365,78 vrátane DPH
€302,30    
Značka Procarosa
Kategória Abraziva
 

Drvený plast UF a MF je vyrobený z termoplastického akrylu alebo rôznorodých plastových zmesí. Je netoxický a pri tryskaní nedochádza k úbytku alebo poškodenie východiskového materiálu. Využitie je v oblasti čistenia alebo odhrotovanie elektrických súčiastok, ďalej potom slúži na odstraňovanie lakov v automobilovom, lodnom alebo leteckom priemysle, matovanie a čistenie.

Medzi hlavné výhody patrí, že je určený na tryskanie v tlakových a injektorových kabínach alebo komorách, ktoré sú vybavené na recykláciu abraziva.

Ďalšie výhody:

  • nulová prašnosť
  • vysoká životnosť

 

Rozdiel medzi značením UF a MF je v tvrdosti, kde u UF je tvrdosť 3,5 Mohsova a u MF je tvrdosť 4 Mohsova.

Prevod jednotiek:

Plast-procarosa

Tovar vám starostlivo zabalíme a zašleme prepravnou službou PPL alebo dovezieme naším firemným rozvozom. Prepravnou spoločnosťou doručujeme po celej ČR a SR doprava_balíky8.

Tvar (?)
Tvrdosť [mohs] (?)
Ph (?)
Hustota [kg / dm3] (?)
Obsah železa [%] (?)
Max. pracovná teplota [° C] (?)
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.