Drvený plast

Neohodnotené
 
Zľava 3 % za platbu vopred Zväčšiť
  • 1 z 2
 

ZĽAVA 40% - Iba pre majiteľov pískovaček Procarosa (TU)

Mäkký tryskacie materiál, medzi jeho hlavné vlastnosti patrí nulová prašnosť a vysoká životnosť. Je určený na tryskanie v tlakových i injektorových kabínach alebo komorách vybavených recykláciou abraziva. Uvedená cena je za 50 kg abrazíva.

  • Tvrdosť: 3,5 - 4 Mohs
  • Zrnitosť: 150 - 1700 um
  • Max. pracovná teplota: 250 ° C
Dostupnosť Zvoľte variant Na externom sklade Na externom sklade Na externom sklade Na externom sklade Na externom sklade Na externom sklade Na externom sklade Na externom sklade Na externom sklade Na externom sklade Na externom sklade Na externom sklade
Variant
Cena €448,91 vrátane DPH
€371    
Značka Procarosa
Kategória Abraziva
 

Drvený plast UF a MF je vyrobený z termoplastického akrylu alebo rôznorodých plastových zmesí. Je netoxický a pri tryskaní nedochádza k úbytku alebo poškodenie východiskového materiálu. Využitie je v oblasti čistenia alebo odhrotovanie elektrických súčiastok, ďalej potom slúži na odstraňovanie lakov v automobilovom, lodnom alebo leteckom priemysle, matovanie a čistenie.

Medzi hlavné výhody patrí, že je určený na tryskanie v tlakových a injektorových kabínach alebo komorách, ktoré sú vybavené na recykláciu abraziva.

Ďalšie výhody:

  • nulová prašnosť
  • vysoká životnosť

 

Rozdiel medzi značením UF a MF je v tvrdosti, kde u UF je tvrdosť 3,5 Mohsova a u MF je tvrdosť 4 Mohsova.

Prevod jednotiek:

Plast-procarosa

Tovar vám starostlivo zabalíme a zašleme prepravnou službou PPL. Prepravnou spoločnosťou doručujeme po celej ČR a SR doprava_balíky8.

Tvar (?)
Tvrdosť [mohs] (?)
Ph (?)
Hustota [kg / dm3] (?)
Obsah železa [%] (?)
Max. pracovná teplota [° C] (?)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: