Mobilná pieskovačka Procarosa PROFI5

 
Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Základné parametre: najmenší mobilný Pieskovačka našej ponuky, objem nádoby 17,5 litrov, dĺžka hadice 2,5 m, hmotnosť 13 kg, bez odsávania. Detailné informácie nájdete nižšie.

Mobilná Pieskovačka Procarosa PROFI5 patrí do našej produktovej rady PROFI, ktorá nájde využitie všade tam, kde je potreba odviesť profesionálnu prácu, a to bez kompromisov.

Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU - viac tu.

Dostupnosť Na dotaz
Cena €221,43 vrátane DPH
€183    
Kód tovaru MPA003
Značka Procarosa
Kategória Mobilné pieskovačky PROFI
 

Pre zjednodušenie hľadanie tovaru Procarosa máme produkty vždy rozdelené na rad PROFI a rad PREMIUM.

Rad PROFI si nájde využitie všade tam, kde je potreba odvádzať 100% prácu bez kompromisov. Má výborné kvalitatívne štandardy a skvelý je aj pomer ceny a výkonu. Táto rada je žiadaná širokým spektrom zákazníkov, ktorí potrebujú profesionálne doplniť svoje doterajšie technológie.

Mobilná Pieskovačka Procarosa PROFI5, je najmenší PROFI Pieskovačka z našej ponuky, zaisťuje kvalitné pieskovanie, a to napríklad pred zváraním alebo lakovaním - slúži na pripravenie perfektného povrchu pred ďalším postupom. Táto mobilná Pieskovačka je ideálny pre pieskovanie malých plôch.

Medzi hlavné výhody patrí to, že vďaka svojim rozmerom a jednoduchosti je vhodná pre drobné remeselné práce.

Mobilná Pieskovačka Procarosa PROFI5, pri tlakovom pieskovanie je natlakovaný celý zásobník, ktorý je naplnený pieskom a je vytlačovaný k ústiu trysky. Zmes vzduchu je k do pištole prepravovaná gumovou hadicou a na konci je urýchľovaná kónickou tryskou.

Ďalšie výhody:

  • vhodná pre drobné remeselné práce
  • zásobník na abrazivo (17,5 litrov)
  • kolesá uľahčujú manipuláciu
  • vďaka natlakovanie celého zásobníka sa dá dosiahnuť efektívnejšie pieskovanie

 

Balenie obsahuje: tryskacie pištoľ, tryskacie hadicu, jednoduchú ochrannú kuklu, 4 ks keramických trysiek, plastovú zásuvku na dosypanie abrazíva.

Vzduch: k našim produktom zabezpečujeme tiež kompletnú dodávku vzduchotechniky. Pretože to nie je naším hlavným odborom, spolupracujeme tu s jednotkou v odbore, českou značkou Orlík. V prípade, že máte záujem k nášmu vybaveniu zaobstarať aj kompresor, neváhajte nás kontaktovať. Naši pracovníci Vám odporučí najvhodnejší model za zvýhodnenú cenu.orlik

Tovar vám starostlivo zabalíme a zašleme prepravnou službou PPL alebo dovezieme naším firemným rozvozom. Prepravnou spoločnosťou doručujeme po celej ČR a SR doprava_balíky8.

 

Hmotnosť 13 kg
Objem [l] 17,5
Maximálny vstupný tlak [bar] 10
Pracovný tlak [bar] 4-8
Maximálna veľkosť zrna [mm] 0,5
Priemer pracovné trysky [mm] 2,5-5
Dĺžka hadice [m] 2,5
Objem plniaci tlak. nádoby pre abrazivo [kg] 25
Rozmery [mm] 830 x 480 x 290
Hmotnosť [Kg] 13
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.