Mobilná pieskovačka Procarosa PROFI5

Neohodnotené
 
Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Mobilná Pieskovačka Procarosa PROFI5 

Základné parametre: najmenší mobilný Pieskovačka našej ponuky, objem nádoby 17,5 litrov, dĺžka hadice 2,5 m, hmotnosť 13 kg, bez odsávania. Detailné informácie nájdete nižšie.

Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU - viac tu.

Dostupnosť Na dotaz
Cena €221,43 vrátane DPH
€183    
Kód tovaru MPA003
Značka Procarosa
Kategória PROFI
 

Mobilná Pieskovačka Procarosa PROFI5, je najmenší PROFI Pieskovačka z našej ponuky, zaisťuje kvalitné pieskovanie, a to napríklad pred zváraním alebo lakovaním - slúži na pripravenie perfektného povrchu pred ďalším postupom. Táto mobilná Pieskovačka je ideálny pre pieskovanie malých plôch.

Medzi hlavné výhody patrí to, že vďaka svojim rozmerom a jednoduchosti je vhodná pre drobné remeselné práce.

Mobilná Pieskovačka Procarosa PROFI5, pri tlakovom pieskovanie je natlakovaný celý zásobník, ktorý je naplnený pieskom a je vytlačovaný k ústiu trysky. Zmes vzduchu je k do pištole prepravovaná gumovou hadicou a na konci je urýchľovaná kónickou tryskou.

Ďalšie výhody:

  • vhodná pre drobné remeselné práce
  • zásobník na abrazivo (17,5 litrov)
  • kolesá uľahčujú manipuláciu
  • vďaka natlakovanie celého zásobníka sa dá dosiahnuť efektívnejšie pieskovanie

 

Balenie obsahuje: tryskacie pištoľ, tryskacie hadicu, jednoduchú ochrannú kuklu, 4 ks keramických trysiek, plastovú zásuvku na dosypanie abrazíva.

Vzduch: k našim produktom zabezpečujeme tiež kompletnú dodávku vzduchotechniky. Pretože to nie je naším hlavným odborom, spolupracujeme tu s jednotkou v odbore, českou značkou Orlík. V prípade, že máte záujem k nášmu vybaveniu zaobstarať aj kompresor, neváhajte nás kontaktovať. Naši pracovníci Vám odporučí najvhodnejší model za zvýhodnenú cenu.orlik

Tovar vám starostlivo zabalíme a zašleme prepravnou službou PPL alebo dovezieme naším firemným rozvozom. Prepravnou spoločnosťou doručujeme po celej ČR a SR doprava_balíky8.

 

Objem [l] 17,5
Maximálny vstupný tlak [bar] 10
Pracovný tlak [bar] 4-8
Maximálna veľkosť zrna [mm] 0,5
Priemer pracovné trysky [mm] 2,5-5
Dĺžka hadice [m] 2,5
Objem plniaci tlak. nádoby pre abrazivo [kg] 25
Rozmery [mm] 830 x 480 x 290
Hmotnosť [Kg] 13
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.