Keramické guličky - Ceraball

Neohodnotené
 
  • 1 z 3
 

ZĽAVA 40% - Iba pre majiteľov pískovaček Procarosa (TU)

Jeden zo špeciálnych materiálov vhodných pre tryskanie a spevňovanie povrchov. Na jeho výrobu dochádza tavením pri veľmi vysokých teplotách. Uvedená cena je za 50 kg abrazíva.

  • Tvrdosť: 700 HV
  • Sypná hmotnosť: 2,3 g / cm³
Dostupnosť Zvoľte variant Na externom sklade Na externom sklade
Variant
Cena €1 205,16 €1 030,92 od €1 030,92 vrátane DPH
€996 €852 od €852    
Značka Procarosa
Kategória Abraziva
 

Keramické guličky sú jedným zo špeciálnych materiálov vhodných pre tryskanie a spevňovanie povrchov. Na jeho výrobu dochádza tavením pri veľmi vysokých teplotách. Tieto výrobky sú veľmi húževnaté, tvrdé a odolné proti rozštiepeniu a vďaka týmto vlastnostiam je zaručená vysoká rovnomernosti a kvalita ako pri čistení tak spevnenie povrchov.

Keramické guličky existujú v dvoch kvalitách, jedna je pre spevňovanie povrchu a druhá pre čistenie. Pre dokonalý výsledok sú k dispozícii odlišné veľkosti guličiek a možno ich použiť na nekovové i kovové diely.

Využitie keramických guličiek: odhrotovanie tenkých tesniacich manžiet a krúžkov, odstraňovanie zvyškov karbónu z foriem na výrobu pneumatík a skla, ďalej slúžia pre spevňovanie povrchu kovových a nekovových dielov (leteckých turbín) a dokončovanie povrchu výrobkov z nerezových ocelí pre farmaceutický a potravinársky priemysel, a v neposlednom rade pre dokončenie povrchu lekárskych nástrojov a implantátov.

Označenie a prevod jednotiek:

Keramické-kuličky-procarosa

Chemické zloženie a fyzikálne dáta:

ZrO2 SiO2
65% ± 3% 30% ± 3%

 

Tovar vám starostlivo zabalíme a zašleme prepravnou službou PPL. Prepravnou spoločnosťou doručujeme po celej ČR a SR doprava_balíky8.

Farba (?)
Tvar zrna (?)
Tvrdosť [HV] (?)
Sypná hmotnosť [g / cm3] (?)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: