Keramické guličky - Ceraball

Kód: 737/JZB3 737/JZB4 Zvoľte variant
Zľava 3 % za platbu vopred
Neohodnotené
Značka: Procarosa
€1 038 €888 od €888 €1 255,98 vrátane DPH €1 074,48 vrátane DPH od €1 074,48 vrátane DPH
Na externom sklade Na externom sklade Zvoľte variant
Variant

ZĽAVA 40% - Iba pre majiteľov pískovaček Procarosa (TU)

Jeden zo špeciálnych materiálov vhodných pre tryskanie a spevňovanie povrchov. Na jeho výrobu dochádza tavením pri veľmi vysokých teplotách. Uvedená cena je za 50 kg abrazíva.

  • Tvrdosť: 700 HV
  • Sypná hmotnosť: 2,3 g / cm³

Detailné informácie

Podrobný popis

Keramické guličky sú jedným zo špeciálnych materiálov vhodných pre tryskanie a spevňovanie povrchov. Na jeho výrobu dochádza tavením pri veľmi vysokých teplotách. Tieto výrobky sú veľmi húževnaté, tvrdé a odolné proti rozštiepeniu a vďaka týmto vlastnostiam je zaručená vysoká rovnomernosti a kvalita ako pri čistení tak spevnenie povrchov.

Keramické guličky existujú v dvoch kvalitách, jedna je pre spevňovanie povrchu a druhá pre čistenie. Pre dokonalý výsledok sú k dispozícii odlišné veľkosti guličiek a možno ich použiť na nekovové i kovové diely.

Využitie keramických guličiek: odhrotovanie tenkých tesniacich manžiet a krúžkov, odstraňovanie zvyškov karbónu z foriem na výrobu pneumatík a skla, ďalej slúžia pre spevňovanie povrchu kovových a nekovových dielov (leteckých turbín) a dokončovanie povrchu výrobkov z nerezových ocelí pre farmaceutický a potravinársky priemysel, a v neposlednom rade pre dokončenie povrchu lekárskych nástrojov a implantátov.

Označenie a prevod jednotiek:

Keramické-kuličky-procarosa

Chemické zloženie a fyzikálne dáta:

ZrO2 SiO2
65% ± 3% 30% ± 3%

 

Tovar vám starostlivo zabalíme a zašleme prepravnou službou PPL. Prepravnou spoločnosťou doručujeme po celej ČR a SR doprava_balíky8.

Dodatočné parametre

Kategória: PROFI
? Farba:
? Tvar zrna:
? Tvrdosť [HV] :
? Sypná hmotnosť [g / cm3]:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: