Pieskovací box Procarosa PROFI90 - stolný

 
Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU Doprava zadarmo Zväčšiť
 • 1 z 11
 

CENOVO ZVÝHODNENÝ NÁKUP - získajte kliknutím tu.

TOVAR VYSTAVENÝ, príďte si ho pozrieť na náš showroom.

Základné parametre: Injektorový, objem nádoby 90 litrov, ideálny pre pieskovanie malých predmetov, pracovný priestor 560 × 460 × 300 mm, bez regulátora tlaku a odsávača prachu, hmotnosť 17 kg. Detailné informácie nájdete nižšie.

Pieskovací box Procarosa PROFI90 patrí do našej produktovej rady PROFI, ktorá nájde využitie všade tam, kde je potreba odviesť profesionálnu prácu, a to bez kompromisov.

Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU - viac tu.

 

Dostupnosť Na dotaz
Cena €177,87 vrátane DPH
€147    
Kód tovaru PBA006
Značka Procarosa
Kategória Pieskovacie boxy PROFI
 

Pre zjednodušenie hľadanie tovaru Procarosa máme produkty vždy rozdelené na rad PROFI a rad PREMIUM.

Rad PROFI si nájde využitie všade tam, kde je potreba odvádzať 100% prácu bez kompromisov. Má výborné kvalitatívne štandardy a skvelý je aj pomer ceny a výkonu. Táto rada je žiadaná širokým spektrom zákazníkov, ktorí potrebujú profesionálne doplniť svoje doterajšie technológie.

Vlastnosti pieskovacieho boxu Procarosa PROFI90: Veľmi kompaktné zariadenie, ktoré obsluhe dovolia jednoduchú manipuláciu a prácu s boxom napríklad na ponku. Box má dostatočne veľký poklop s priezorom. Ovládanie a obsluha tohto pieskovacieho boxu je veľmi jednoduchá a zvládne ju každý, pred začiatkom pieskovanie stačí len pripojiť k dodávke vzduchu, zapnúť osvetlenie a vložiť abrazivo. Prostredníctvom vstavaných, utesnených gumových rukavíc ovládate vysoko účinnú striekaciu pištoľ.

Použitie pieskovacieho boxu Procarosa PROFI90: Slúži na Pieskovanie malých predmetov. Tento box je vhodný na povrchové úpravy kovov (vyhladzovanie, zjednotenie, zdrsnenie), odstraňovanie povrchovej hrdze z kovov, renovácie zašlých povrchov z kovu i dreva a iných materiálov.

Hlavné výhody sú: kompaktné rozmery, jednoduché ovládanie a obsluha, cenovo dostupný, jedná sa o originálny produkt Procarosa, CZ dodávateľ.

Ďalšie výhody:

 • pre pieskovanie malých predmetov
 • nezaberie príliš miesta
 • jednoduché použitie
 • vrchný otváranie
 • pištole má ručné ovládanie
 • zásobník na 7,5 litrov abrazíva
 • osvetlenie 12 V žiarivkou

 

                           

 

Najpoužívanejšie abrazívny materiál: balotinou (sklenené guľôčky), Hnedý Korund.

Balenie obsahuje:

 • gumové pieskovacie rukavice
 • ochranné fólie na sklo
 • pieskovacie keramické trysky s priemerom 4,5,6,7 mm

 

Vzduch: k našim produktom zabezpečujeme tiež kompletnú dodávku vzduchotechniky. Pretože to nie je naším hlavným odborom, spolupracujeme tu s jednotkou v odbore, českou značkou Orlík. V prípade, že máte záujem k nášmu vybaveniu zaobstarať aj kompresor, neváhajte nás kontaktovať. Naši pracovníci Vám odporučí najvhodnejší model za zvýhodnenú cenu.

orlik

Tovar vám starostlivo zabalíme a zašleme prepravnou službou PPL alebo dovezieme naším firemným rozvozom. Prepravnou spoločnosťou doručujeme po celej ČR a SR.doprava_balíky8. Využiť môžete tiež odbornej montáže naším servisným technikom.

 

pískovací boxy_tapeta2

Hmotnosť 17 kg
Napájanie [V] 230 s externým spínačom
Typ injektorové
Spotreba vzduchu [l/min] 200-700
Ovládanie [V] 12
Maximálny pracovný tlak [bar] 8,6
Prípojka vzduchu ["] 1/4
Trysky v balenie [mm] 4,5,6,7
Doporučenej plnenie abrazívom [l] 7,5
Dĺžka pracovnej keramické trysky [mm] 35
Odporúčaná maximálna záťaž [kg] 3
Rozmer dverí [mm] 385 x 485
Pracovná plocha [mm] 560 × 460 × 300
Celkové rozmery (š × v × h) [mm] 630 x 490 x 490
Hmotnosť [kg] 18
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.