Pieskovacia pištoľ Procarosa PROFI-I

Neohodnotené
 
Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU Zväčšiť
 

Pieskovacia pištoľ Procarosa PROFI-I, patrí do našej produktovej rady PROFI, ktorá nájde využitie všade tam, kde je potreba odviesť profesionálnu prácu, a to bez kompromisov.

Základné parametre: ľahké telo z umelej hmoty, hmotnosť 5 kg. Detailné informácie nájdete nižšie.

Zľava za REGISTRÁCII a PLATBU - viac tu.

Dostupnosť Skladom
Cena €129,85 vrátane DPH
€107,31    
Kód tovaru PPA001
Značka Procarosa
Kategória Pieskovacie pištole
 

Pre zjednodušenie hľadanie tovaru Procarosa máme produkty vždy rozdelené na rad PROFI a rad PREMIUM.

Rad PROFI si nájde využitie všade tam, kde je potreba odvádzať 100% prácu bez kompromisov. Má výborné kvalitatívne štandardy a skvelý je aj pomer ceny a výkonu. Táto rada je žiadaná širokým spektrom zákazníkov, ktorí potrebujú profesionálne doplniť svoje doterajšie technológie.

Pieskovacia pištoľ Procarosa PROFI-I, je odporúčané používať vždy s ochranou očí a v ochranných odevoch.

Je dôležité dbať na to, aby prevádzkový tlak nikdy neprekročil 6,7 barov. Pred výmenou príslušenstva alebo pri nepoužívaní prístroja odpojte nástroj od prívodu vzduchu.

Vzduch: k našim produktom zabezpečujeme tiež kompletnú dodávku vzduchotechniky. Pretože to nie je naším hlavným odborom, spolupracujeme tu s jednotkou v odbore, českou značkou Orlík. V prípade, že máte záujem k nášmu vybaveniu zaobstarať aj kompresor, neváhajte nás kontaktovať. Naši pracovníci Vám odporučí najvhodnejší model za zvýhodnenú cenu.

Objem [l] 0,9
Maximálny prevádzkový tlak [PSI] 90
Rozmery [mm] 580 x 350 x 280
Hmotnosť [kg] 5
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.