Keramické guličky - Ceraball

Ceraball40

Keramické guličky sú špeciálnym výrobkom na tryskanie a spevňovanie povrchov. K jeho výrobe dochádza tavením pri veľmi vysokých teplotách. Tieto výrobky sú extrémne tvrdé, húževnaté a odolné proti triešteniu. Tieto vlastnosti tak zaručujú vysokú kvalitu a rovnomernosť ako čistenie, tak spevňovanie povrchov.

Keramické guličky CERABALL® sú vyrábané v dvoch kvalitách, jedna na čistenie povrchu, druhá na jeho spevňovanie. Pre optimálny výsledok pri dokončovacích operáciách, spevňovaní povrchu, odhrotovaní, čistení a odstraňovaní okují, sú k dispozícii rôzne veľkosti guličiek. Tento výrobok je možné aplikovať na kovové aj nekovové diely.

Využitie:

Odstraňovanie zvyškov karbónu z foriem na výrobu skla a pneumatík bez toho, aby došlo k narušeniu povrchu alebo dôležitých hrán, odhrotovaniu tenkých tesniacich krúžkov a manžiet, spevňovaniu povrchu kovových a nekovových dielov, vr. leteckých vrtulí, turbín a podobne, spevňovanie vnútorných i vonkajších závitov, spevňovanie vrstvy nástreku plazmou, čistenie, apretácia a dokončovanie povrchu výrobkov z nerezových ocelí pre potravinársky a farmaceutický priemysel, dokončovanie povrchu pri implantátoch a lekárskych nástrojoch.

 

Chemické zloženie:

ceraball-chemic.tabu

Prevod jednotiek:

ceraballSK-zrnitost